Imprezy

Imprezy

Obiekt nasz sprzyja organizacji kameralnych i średnich imprez zarówno plenerowych jak i zamkniętych. Nasze boisko, staw, plac ogniskowy i inne mogą być z powodzeniem wykorzystane do przeprowadzenia programów integracyjnych. Dysponujemy 50 arowym terenem w niedalekiej odległości od Ostoyi, który z powodzeniem możemy przeznaczyć na paintball. Nasze atrakcje zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne sprzyjają udanemu przebiegowi imprez organizowanych przez cały rok. Nasz salon z powodzeniem możemy w połączeniu z jadalnią przeznaczyć na bankiet czy organizację uroczystości dla 25 osób. Organizujemy pokazy i wystawy, pikniki, integracje dla firm, dla szkoleń, Nasze kameralne warunki stanowią niewątpliwy atut dla firm czy osób pragnących uzyskać efekt bliższej integracji.

Skuteczna integracja

Skuteczna

integracja

Nasza oferta integracyjna uwzględnia scenariusze różnorodnych imprez. Zarówno takich jakie mają na celu realizowanie programów integracyjnych dla firm jak i szkoleń technicznych, profesjonalnych ale i team-buildingowych. Wszystkie nasze obiekty można wykorzystać zarówno do rozgrywek sportowych jak i prostu dla wspaniałej zabawy. Tutaj nie tylko czeka Was odpoczynek dla ciała ale i dla ducha.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia bardziej szczegółowej oferty.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy

okolicznościowe

Przygotujemy dla Państwa każdą imprezę okolicznościową. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Rzeszowie dzięki czemu na długo pozostaniemy w Waszej pamięci i zmysłach.

Nasza oferta ukierunkowana jest przede wszystkim na organizację imprez z okazji komunii, chrzcin, urodzin czy innych jubileuszy.

Imprezy rodzinne

Imprezy

rodzinne

Nasz obiekt idealnie nadaje się do zorganizowania wszelkich uroczystości rodzinnych. Z powodzeniem realizujemy imprezy okolicznościowe jak chrzciny czy komunie, ale i również rocznice, urodziny, czy po prostu spotkania w rodzinnym gronie.

Dodatkowo można zamówić profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz dmuchane atrakcje w stylu zamków czy zjeżdżalni.

Rodzinne uroczystości można urozmaicić korzystając ze spaceru z niesamowitymi widokami na Rzeszów i okolice, wizyty w saunie, lub innymi atrakcjami znajdującymi się na obiekcie.

Mini bankiety

Mini

bankiety

Nasze kameralne wnętrze jest idealne na organizację niewielkich bankietów. Chętnie gościmy u siebie różnego rodzaju stowarzyszenia, kluby, kółka, czy związki. Zapewniamy najlepszego rodzaju kuchnię tradycyjną i staramy się dogodzić nawet najwybredniejszym podniebieniom.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia bardziej szczegółowej oferty.