Imprezy

Imprezy

Obiekt nasz sprzyja organizacji kameralnych i średnich imprez zarówno plenerowych jak i zamkniętych. Nasze boisko, staw, plac ogniskowy i inne mogą być z powodzeniem wykorzystane do przeprowadzenia programów integracyjnych. Dysponujemy 50 arowym terenem w niedalekiej odległości od Ostoyi, który z powodzeniem możemy przeznaczyć na paintball. Nasze atrakcje zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne sprzyjają udanemu przebiegowi imprez organizowanych przez cały rok. Nasz salon z powodzeniem możemy w połączeniu z jadalnią przeznaczyć na bankiet czy organizację uroczystości dla 25 osób. Organizujemy pokazy i wystawy, pikniki, integracje dla firm, dla szkoleń, Nasze kameralne warunki stanowią niewątpliwy atut dla firm czy osób pragnących uzyskać efekt bliższej integracji.

Skuteczna integracja

Skuteczna

integracja

Nasza oferta integracyjna uwzględnia scenariusze różnorodnych imprez. Zarówno takich jakie mają na celu realizowanie programów integracyjnych dla firm jak i szkoleń technicznych, profesjonalnych ale i team-buildingowych. Wszystkie nasze obiekty można wykorzystać zarówno do rozgrywek sportowych jak i prostu dla wspaniałej zabawy. Tutaj nie tylko czeka Was odpoczynek dla ciała ale i dla ducha.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia bardziej szczegółowej oferty.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy

okolicznościowe

Przygotujemy dla Państwa każdą imprezę okolicznościową. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Rzeszowie dzięki czemu na długo pozostaniemy w Waszej pamięci i zmysłach.

Nasza oferta ukierunkowana jest przede wszystkim na organizację imprez z okazji komunii, chrzcin, urodzin czy innych jubileuszy.

Imprezy rodzinne

Imprezy

rodzinne

Nasz obiekt idealnie nadaje się do zorganizowania wszelkich uroczystości rodzinnych. Z powodzeniem realizujemy imprezy okolicznościowe jak chrzciny czy komunie, ale i również rocznice, urodziny, czy po prostu spotkania w rodzinnym gronie.

Dodatkowo można zamówić profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz dmuchane atrakcje w stylu zamków czy zjeżdżalni.

Rodzinne uroczystości można urozmaicić korzystając ze spaceru z niesamowitymi widokami na Rzeszów i okolice, wizyty w saunie, lub innymi atrakcjami znajdującymi się na obiekcie.

Mini bankiety

Mini

bankiety

Nasze kameralne wnętrze jest idealne na organizację niewielkich bankietów. Chętnie gościmy u siebie różnego rodzaju stowarzyszenia, kluby, kółka, czy związki. Zapewniamy najlepszego rodzaju kuchnię tradycyjną i staramy się dogodzić nawet najwybredniejszym podniebieniom.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia bardziej szczegółowej oferty.

Namiot imprezowy

Namiot imprezowy – Rzeszów i okolice

Namiot imprezowy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu. To świetne rozwiązanie zarówno na firmowe spotkania integracyjne jak i prywatne uroczystości, takie jak urodziny, przyjęcia komunijne, a nawet kameralne wesela w stylu boho.

Pensjonat OstoyaSillentium oferuje Państwu wynajęcie namiotu imprezowego i zorganizowanie w nim swojego wymarzonego przyjęcia na własną rękę lub skorzystanie z naszej oferty organizacji i obsługi cateringowej z przygotowanym specjalnie menu. Zapewniamy indywidualne podejście do przygotowania każdej imprezy i dużą elastyczność, która pozwala na dopasowanie wszystkich szczegółów do oczekiwań naszych gości.


Posiadany przez nas okrągły namiot imprezowy ma ok. 130m2 powierzchni użytkowej. Pozwala to na zorganizowanie imprezy na:

  • maksymalnie 75 osób w przypadku przyjęcia ze stolikami;
  • maksymalnie 160 osób w przypadku przyjęcia ze szwedzkim stołem i strefą taneczną;
  • maksymalnie 50 osób w przypadku przyjęcia będącego połączeniem dwóch poprzednich wersji.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do ww. rozwiązań. Istnieje możliwość dostawienia kolejnego namiotu, który zapewni Państwu zaplecze cateringowe i w ten sposób możemy ugościć u siebie ponad 160 osób w wersji z tańcami i cateringiem. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jest tylko kwestia w sposobie ich realizacji. Zadzwoń a dowiesz się jak widzimy Twój pomysł!

Namiot wyposażony jest w ogrzewacze gazowe, które pomagają walczyć z niskimi temperaturami i nieprzewidywalną pogodą, a gości chronią przed odczuwaniem chłodu.

Do każdej imprezy organizowanej w naszym namiocie udostępniamy nagłośnienie, do którego możecie Państwo podłączyć swój sprzęt muzyczny z wykorzystaniem połączenia bluetooth. Posiadamy również profesjonalne nagłośnienie używane przez zespoły muzyczne w trakcie koncertów. Jeśli Twoja impreza tego wymaga, zawsze możesz na nas liczyć.

Dodatkowo wszystkim uczestnikom przyjęć organizowanych w namiocie zapewniamy dostęp do toalety w budynku Pensjonatu.


Namiot imprezowy – dostępne pakiety wynajmu


Pakiet podstawowy

Cena: 600 zł za dobę

Liczba uczestników: maksymalnie 75 / 160 / 50 w zależności od typu organizowanego przyjęcia.

Opis: Udostępniamy cały namiot wraz ze stołami i krzesłami. Dodatkowo zapewniamy obrusy i zastawę stołową.


Pakiet kompleksowy

Cena: wycena indywidualna

Liczba uczestników: maksymalnie 75 / 160 / 50 w zależności od typu organizowanego przyjęcia.

Opis: Udostępniamy wszystkie elementy z pakietu podstawowego i dodatkowo oferujemy obsługę cateringową i indywidualnie przygotowane menu. W celu poznania szczegółów oferty oraz wszystkich dostępnych opcji organizacyjnych i cateringowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Namiot imprezowy 2km od miasta Rzeszów jest namiotem sezonowym, który udostępniamy w miesiącach od marca/kwietnia do października/listopada. Dokładne daty uzależnione są od pogody w danym roku.