Namiot imprezowy

Namiot imprezowy – Rzeszów i okolice

Namiot imprezowy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu. To świetne rozwiązanie zarówno na firmowe spotkania integracyjne jak i prywatne uroczystości, takie jak urodziny, przyjęcia komunijne, a nawet kameralne wesela w stylu boho.

Pensjonat OstoyaSillentium oferuje Państwu wynajęcie namiotu imprezowego i zorganizowanie w nim swojego wymarzonego przyjęcia na własną rękę lub skorzystanie z naszej oferty organizacji i obsługi cateringowej z przygotowanym specjalnie menu. Zapewniamy indywidualne podejście do przygotowania każdej imprezy i dużą elastyczność, która pozwala na dopasowanie wszystkich szczegółów do oczekiwań naszych gości.


Posiadany przez nas okrągły namiot imprezowy ma ok. 130m2 powierzchni użytkowej. Pozwala to na zorganizowanie imprezy na:

  • maksymalnie 75 osób w przypadku przyjęcia ze stolikami;
  • maksymalnie 160 osób w przypadku przyjęcia ze szwedzkim stołem i strefą taneczną;
  • maksymalnie 50 osób w przypadku przyjęcia będącego połączeniem dwóch poprzednich wersji.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do ww. rozwiązań. Istnieje możliwość dostawienia kolejnego namiotu, który zapewni Państwu zaplecze cateringowe i w ten sposób możemy ugościć u siebie ponad 160 osób w wersji z tańcami i cateringiem. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jest tylko kwestia w sposobie ich realizacji. Zadzwoń a dowiesz się jak widzimy Twój pomysł!

Namiot wyposażony jest w ogrzewacze gazowe, które pomagają walczyć z niskimi temperaturami i nieprzewidywalną pogodą, a gości chronią przed odczuwaniem chłodu.

Do każdej imprezy organizowanej w naszym namiocie udostępniamy nagłośnienie, do którego możecie Państwo podłączyć swój sprzęt muzyczny z wykorzystaniem połączenia bluetooth. Posiadamy również profesjonalne nagłośnienie używane przez zespoły muzyczne w trakcie koncertów. Jeśli Twoja impreza tego wymaga, zawsze możesz na nas liczyć.

Dodatkowo wszystkim uczestnikom przyjęć organizowanych w namiocie zapewniamy dostęp do toalety w budynku Pensjonatu.


Namiot imprezowy – dostępne pakiety wynajmu


Pakiet podstawowy

Cena: 600 zł za dobę

Liczba uczestników: maksymalnie 75 / 160 / 50 w zależności od typu organizowanego przyjęcia.

Opis: Udostępniamy cały namiot wraz ze stołami i krzesłami. Dodatkowo zapewniamy obrusy i zastawę stołową.


Pakiet kompleksowy

Cena: wycena indywidualna

Liczba uczestników: maksymalnie 75 / 160 / 50 w zależności od typu organizowanego przyjęcia.

Opis: Udostępniamy wszystkie elementy z pakietu podstawowego i dodatkowo oferujemy obsługę cateringową i indywidualnie przygotowane menu. W celu poznania szczegółów oferty oraz wszystkich dostępnych opcji organizacyjnych i cateringowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Namiot imprezowy 2km od miasta Rzeszów jest namiotem sezonowym, który udostępniamy w miesiącach od marca/kwietnia do października/listopada. Dokładne daty uzależnione są od pogody w danym roku.