Domek standard

Domek letniskowy

standard

Do domku wchodzisz przez przestronne patio, na którym wybornie smakują śniadania w świetle wschodzącego słońca. Wnętrza naszych domków odbiegają od utartych schematów domków wczasowych z pobliskich Bieszczad. Jest w nich zarówno prostota jak i uroda domków z charakterem.

Znajdziesz w nich łazienkę z natryskiem, umywalką i WC. Salon wyposażony w stolik i sofę pomieści nawet osiem osób chcących odpocząć przy wspólnej kolacji. Sofa z funkcją rozkładania pozwala na wygodny nocleg dwóch osób. Niewielki aneks kuchenny przy salonie zawiera wszystkie niezbędne przedmioty do samodzielnego przyrządzania posiłków. Jest w nim lodówka, płyta elektryczna do przyrządzania posiłków, czajnik elektryczny i oczywiście zlewozmywak. Macie Państwo do dyspozycji zestaw garczków, talerze i sztućce.

Poddasze do którego wejście znajduje się nad aneksem kuchennym mieści w sobie dwie sypialnie wyposażone w jednoosobowe łóżka.

Standardowo nasze domki wypoczynkowe przeznaczone są dla pobytu 4 osób. W przypadku większej ilości gości w dużym przedsionku poddasza instalujemy dodatkowe dostawki.

Doba noclegowa trwa od godziny 14 do godziny 11 dnia następnego.

Zobacz

ceny

ostoya_dot

b3c03265-d701-482f-b4e5-8e4a18b71792

DLA NASZYCH KLIENTÓW KORZYSTAJĄCYCH Z NOCLEGU OGNISKO I BILARD GRATIS.

ZADZWOŃ PO PROMOCJĘ :  518-940-522

KONTAKT Z NAMI:    +48 518-940-522    rezerwacje@ostoyasilentium.pl