Pozostałe

atrakcje

Aliquam erat volutpat. Sed fringilla lacinia magna vitae porta. Pellentesque vitae tempor justo. In pellentesque lectus in dolor iaculis vestibulum. Donec urna tellus, pellentesque eget leo non, dapibus varius ex. Proin feugiat erat et placerat ullamcorper. Maecenas non odio sollicitudin, vulputate nisl in, fermentum neque. Donec pretium sagittis neque sit amet facilisis. Donec mollis facilisis libero quis tincidunt. Vestibulum mollis sodales lobortis. Praesent consectetur ipsum quis massa tempor, ac blandit est pellentesque.

Fitness

Fitness

W ramach ćwiczeń fitness proponujemy skorzystanie z w pełni profesjonalnie wyposażonej siłowni w której znajdziecie urządzenia zarówno dla Pań jak i Panów. W celu uzupełnienia zestawu ćwiczeń proponujemy skorzystanie z basenu w którym odpowiednie ćwiczenia nie tylko podniosą Waszą sprawność, ale wpłyną również na pogodę ducha i odpoczynek dla zmęczonych mięśni.

W ramach ćwiczeń na basenie proponujemy Państwu zajęcia aqua cyclingu. Jest to innowacyjny trening na rowerze zanurzonym w wodzie w rytm dynamicznej muzyki. Umożliwia on doskonałe możliwości utraty wagi, gdyż podczas jednych ćwiczeń można bez większego wysiłku spalić od 800 do 1200 kcal! Przede wszystkim z zajęć tych mogą skorzystać osoby które nawet nie potrafią pływać. Zajęcia są w 100% bezpieczne, pomagają zaprzyjaźnić się z wodą. Jest to również forma ćwiczeń bezpieczna i polecana dla osób starszych, dla których inne ćwiczenia stanowią zagrożenie dla stawów. W aqua cyclingu nasze stawy i więzadła są całkowicie bezpieczne i nieobciążone!
Ponadto na basenie oferujemy zajęcia z profesjonalnym trenerem pływania.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

 

DZIĘKI MIESIĘCZNEMU KARNETOWI KLIENCI UZYSKAJĄ ZNACZNIE TAŃSZY WSTĘP NA WSZYSTKIE NASZE ATRAKCJE.

 

KONTAKT Z NAMI:    +48 518-940-522    rezerwacje@ostoyasilentium.pl

 

Sport

Sport

Dla osób lubiących sport Ostoya Silentium oferuje różnorodne możliwości. Do Państwa dyspozycji jest siłownia, basen, boisko do piłki nożnej i siatkówki. Dla miłośników tenisa stołowego mamy stół marki Kettler. Chętni mogą skorzystać z naszych rowerów górskich i wybrać się na przejażdżki po okolicznych, dość wymagających trasach. Trasy rowerowe są zarówno po drogach asfaltowych, szutrowych ale i po bezdrożach. W pobliskim lesie możecie dać ekstremalny wycisk swoim mięśniom nóg. Na życzenie naszych odważnych klientów możemy zorganizować mecz bokserski.

Uzupełnienie całości stanowi stół do bilardu oraz staw po którym niebawem można będzie popływać kajakiem, bądź łodzią.

DZIĘKI MIESIĘCZNEMU KARNETOWI KLIENCI UZYSKAJĄ ZNACZNIE TAŃSZY WSTĘP NA WSZYSTKIE NASZE ATRAKCJE.

 

WSZYSTKIE ATRAKCJE SPORTOWE SĄ UDOSTĘPNIONE W CENIE WYNAJMU POKOJU LUB DOMKU.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA ROZGRYWEK SPORTOWYCH W WYSTĘPUJĄCYCH U NAS DZIEDZINACH DLA WIĘKSZYCH GRUP ZORGANIZOWANYCH.

 

 

KONTAKT Z NAMI:    +48 518-940-522    rezerwacje@ostoyasilentium.pl

 

Wycieczki krajoznawcze

Wycieczki

krajoznawcze

Ostoya Silentium oferuje wycieczki krajoznawcze po okolicy. Oferujemy:

  • wycieczki rowerowe
  • wycieczki piesze
  • wycieczki samochodowe

W programie wizyta w Studzionce, trasy widokowe na Rzeszów i Boguchwałę, las bukowy, piękne krajobrazy. Na koniec wycieczki organizujemy ogniska na otwartej przestrzeni.

Każda wycieczka ustalana jest indywidualnie wg potrzeb i możliwości zamawiającego.

KOSZT WYCIECZEK KRAJOZNAWCZYCH USTALANY JEST OD GODZINY.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA WYCIECZEK DLA WIĘKSZYCH GRUP ZORGANIZOWANYCH.

 

 

KONTAKT Z NAMI:    +48 518-940-522    rezerwacje@ostoyasilentium.pl